שמן מרולה 

משפחת ליקיי וד"ר אשטון קאידי חולקים ביחד את האמונה המשותפת שלהם לגבי תכונות הריפוי רבי העוצמה של שמן המרולה הטהור. ד"ר קאידי הינו עד להשפעת יתרונות הריפוי של השמן על עורם של הפציינטים, חולי הסרטן שלו, ואילו ליקיי ראו בשמן את היתרונות כפי שהם באים לידי ביטוי בחייהם של הנשים והילדים המתגוררים באזורים הכפריים שבמזרח אפריקה. יחד עם זה הם מחוייבים להביא את  היופי לחייהן של נשים ברחבי העולם.
קייטי ופיליפ ליקיי ייסדו את מגבית ליקיי בשנת 2002,  חברה לסחר הוגן ובנויה על מחויבותה ליצירת הזדמנויות יזמיות לכל החיים עבור תושבי קנייה הכפריים מבלי לשבש את תרבותם או את סביבתם. הליקייס הקדישו את חייהם להחדרת מוצרים ברי קיימא ובעלי איכויות גבוהות למערב על מנת לעזור לגשר בין האנשים כדי שיפתחו מודעות חברתית ברחבי העולם עם הקהילות הכפריות שנמצאות במזרח אפריקה. קרן זאת של משפחת ליקיי הינה חברה גאה של פדרציית הסחר ההוגנת, כמו גם למען אמריקה ירוקה. הם הם הקימו את ארגון הסחר ללא כוונת רווח ואשר מספק מימון לבתי ספר, יוזמות לבריאות האישה ומתן הזדמנויות עבודה לנשים במזרח אפריקה.
ד"ר אשטון קאידי הינו מנתח פלסטי ומנהל מוסמך ועמית בקולג' האמריקאי של המנתחים. הוא בדק את יתרונות הריפוי של שמן המרולה באופן קליני על עורם של חולים שעברו טיפולי קרינות של סרטן השד ונדהם מהתוצאות ומהריפוי המשופר.  ד"ר קאידי הצטרף למשפחת ליקיי במשימתם להביא לתודעה את שמן המרולה  אל הנשים האמריקניות.
נס ה- Marula
הודות להרכבן הייחודי של חומצות השומן במרולה קיימים נוגדי חמצון ומינרלים בשמן המרולה שהם בעלי יתרונות קוסמטיים ורפואיים אדירים המצליחים בהענקת לחות לעור ואנטי אייג'ינג
הזדקנות העור.


הסיבות להזדקנות עור

גורמים מבחינה חיצונית  (קרינת UV, רדיקאלים חופשיים, עישון, לחץ)
גורמים מבחינה פנימית (גנטיקה)

הופכים ל-
1. קמטים
2. עיבוי אפידרמי (עור מת)       
3.  כתמי גיל (פיגמנטציה)      
4. עור גס ומחוספס הרדיקאלים החופשיים 5. הפחתה בייצור הקולאגן    שגורמים להזדקנות
6. איבוד האלסטיות חיצונית של העור.
             
שני גורמים עיקריים אחראים על הזדקנות העור והם ההתייבשות והרדיקלים החופשיים. הרדיקלים החופשיים יכולים להגיע ממקורות שונים וכוללים בתוכם זיהום אוויר, איפור, קרינת UV ותזונה לקויה. כל אלה יכולים לגרום לקמטים בעור ולאובדן גמישותו של עור ולפיגמנטציה.
נוגדי החמצון והלחות באם הם מוענקים לעור יכולים לשחק תפקיד מפתח מהפכני בתחום מניעת הזדקנותו של העור החיצוני. הענקת לחות מוגברת לעור יכולה לגרום לעור מעין הענקת  "דשן" המזין אותו ובכך גורם להפחתתם של הקמטים דקים. השילוב הייחודי הזה של המרכיבים הקיימים בשמן המרולה עושה בכך עבודה מעולה לצורך השימוש הקוסמטי שבו.


בשמן המרולה קיימת תערובת ייחודית של חומצות שומן אומגה שהופכות אותו לקרם לחות אידיאלי בעל לחות עור ודישון מזין ואשר בהחלט עוזרים בהפחתת מראה הקמטים והקמטוטים.
שמן המרולה חייב את כוחותיו המרעננים הללו לרמות הגבוהות של החומרים נוגדי החמצון החשובים שלו הכוללים: טוקופרול (ויטמין (E, תרכובות פנוליות ופלבנואידים שנלחמים ברדיקלים ובסימני ההזדקנות ללא רחם. שמן המרולה יכול לשפר את הלחות בעור וההיגיינה על ידי הפחתת החיידקים הנמצאים על פני שטח העור.

שמן המרולה מכיל רמות גבוהות מאד של חומצות אולאיות, חומצה פלמיטית וחומצות שומן שהינן חיוניות וקריטיות לספיגה המהירה בעור, להענקת הלחות ולשמירה על הלחות של העור. השמן שומר על הלחות בעור  ומספק לו לחות לאורך זמן, הוא חודר במהירות מבלי להשאיר שאריות או מתן תחושה של שמנונית.
השוואת נוגדי החימצון של שמן המרולה מול שמן הארגן


אחת מהעדויות כפי שנמסרה על ידי ד"ר קאידי:
  :
"אני ניצולת סרטן שד שלאחר 8 שבועות של הקרנות טיפוליות, העור שלי הפך להיות מאוד מגורה ויבש. בשלב מסוים התפתחו אצלי אפילו שלפוחיות. ד"ר קאידי המליץ לי על  השימוש בשמן מרולה וזה אכן באמת עזר. השמן היה מאוד מרגיע והאיץ את תהליך הריפוי. חשתי את העור שלי מחדש שהוא ניזון ועם לחות. אני באמת אוהבת את המוצר וממליצה עליו. " נמסר על ידי EF, הנטינגטון ביץ', קליפורניה


שמן המרולה המופלא הגיע עכשיו לחופים מלזיה, המופצים על ידי חברת ניו אייג' בוויטאקר מיד. מאליי וויטאקר KLCC. ניתן לקבל אותו גם דרך  bellez.com.my ולקבלת מידע נוסף על מסורת עתיקה זאת של שמירת הנס מאפריקה, ניתן להיכנס לאתר www.marula.com. וכן לדף הפייסבוק שלהם ב- https://www.facebook.com/MarulaBeauty לעדכונים של אוסף המרולה.